Havárie v Comebacku

Od sitkomu člověk neočekává žádnou velkou intelektuální zátěž, spíše naopak chce trochu té nenáročné zábavy. Ne každý sitkom ovšem toto dokáže a tak kolikrát raději vsadíme na nějaký starší kousek, který dokáže zaručeně pobavit, i když jsme ho již několikrát viděli. Do této kategorie se dozajista řadí i Comeback. Životní strasti bývalé popové hvězdy a jeho rodiny se prostě nikdy neokoukají. Vždyť koho by nedostali kreace Lexy a nekončící vylomeniny Ozzáka. Těch se samozřejmě dočkáme i v dnešním díle. Ten se nese v duchu pořádné katastrofy. Někde v sousedství došlo k narušení vodovodního potrubí, čímž byl celý blok odstaven od přívodu vody. To je za daných okolností nepředstavitelná katastrofa.

Pro Tomáše je to nepředstavitelné, měsíce šetřené úspory by náhle měl investovat do koupě balené vody. Tak to tedy ne. To se raději s kýblem pokusí dohnat některou cisternu. Jenže jak to udělat, když stále záhadně beze stopy mizí, aniž by obsloužili žíznivé občany. To je pořádná záhada jíž by stálo za to přijít na kloub. Je to jediná možnost, jak se dostat k nějaké té vodě dřív, než Ivu napadne utrácet peníze za předražené kadeřníky. A věřte, že již v tuto chvíli se jí tento nápad líhne v hlavě. Rozhodně totiž chce na to zítřejší focení vypadat k světu. A pokud si brzo neumyje hlavu, tak hodlá k tomu kadeřníkovi vyrazit. Tomáš tak celý den pobíhá za cisternami s marnou touhou urvat trochu vody na umytí Iviných vlasů.

Aby toho stresu nebylo málo, tak po celou dobu ještě trne hrůzou, co právě vyvádí Ozzák. Ten se rozhodl dát Žíže originální svatební dar. Nakreslí ji vlastnoručně hezké zátiší. Avšak k tomu je ještě potřeba sehnat pořádnou předlohu. A kdo jiný je na takovou práci vhodnější, než strejda Horvi. Akorát je poté lepší se raději neptat, kde k tomu kalichu přišel a proč jej potřebuje nejpozději večer zpět. Zkrátka a jednoduše Comeback a jeho všechny díly ke shlédnutí nabízí nefalšovanou zábavu v surové formě. Žádné příkrasy, jen jeden skeč za druhým, jímž navíc není absolutně nic svaté. Tím si Comeback zajistil neutuchající oblibu u vděčných diváků.